Читаємо по складах. Великі літери (Півник)

978-966-913-461-5

Новый товар

Читаємо по складах. Великі літери (Півник) - у книжці спеціально підібрані динамічні, цікаві казкові сюжети для найменших. Навички читання засвоюються краще у процесі активного образного мислення. Цьому сприяють великі — на весь розворот — яскраві малюнки з героями улюблених казок: «Курочка Ряба», «Колобок», «Троє поросят», «Теремок».

.

Подробнее

В наличии

32,0 грн

Добавить в избранное

Рейтинги и отзывы клиентов

Еще никто не оставил отзывов

Оценить / комментировать

Характеристики

Возраст от 3 лет
Серия книг Солнышко
Количество страниц 48
Язык українська мова (украинский язык)
Переплет твердый
Размеры 150х220 мм
Для кого Для мальчика и для девочки

Описание

Читаємо по складах. Великі літери (Півник)

Настав і у вас чудовий період — перші кроки навчання читання вашої дитини. Ця книга допоможе малюкові швидко засвоїти навички читання. Як же працювати з цією книгою?

У книжці спеціально підібрані динамічні, цікаві казкові сюжети для найменших. Навички читання засвоюються краще у процесі активного образного мислення. Цьому сприяють великі — на весь розворот — яскраві малюнки з героями улюблених казок: «Курочка Ряба», «Колобок», «Троє поросят», «Теремок».

У цих казкових історіях глибокий зміст. Вони підібрані з тією метою, щоб книжка була одночасно і повчальною, і виховувала сильні і кращі риси вдачі на прикладі знаменитих казкових персонажів.

Спочатку батьки можуть виразно і чітко читати вголос казки, щоб малюк обов’язково повторював за дорослими і запам’ятовував. Потім буде корисно обговорити прочитану казку, з’ясувати разом, хто з героїв добрий, чуйний, розумний, а хто злий, хитрий і підступний.

Увесь текст подано великим, зручним для читання шрифтом, слова розбито на склади, також виділені наголоси. Завдяки цьому дошкільник легко й охоче навчиться читати і щодня вдосконалюватиме цю навичку.

Отзывы

Покупатели этого товара так же приобрели:

В этой категории 26 товаров: